دست دو چیست؟

دست دو یک پلتفرم تخصصی برای خرید و فروش امن کالاهای دست دوم است. سامانه دست دو با هدف ساده سازی هر چه بیشتر فرآیند معامله آنلاین کالا برای خریداران و فروشندگان طراحی شده است. شرکت سرایکو(سروش رایانه ایرانیان) در سال 1387 با هدف ایجاد درگاه امن برای خرید و فروش لوازم دست دو، سایت دست دو را راه اندازی نمود و در طی این مدت تجربیات ارزنده ای در خصوص خواسته های کاربران کسب کرده است. امکاناتی مانند قابلیت خرید امن، امکان ارسال کالا با پیکهای آنلاین، سرویس های خدمات مشاوره فروش رایگان و ... همگی با توجه به تقاضای کابران در سایت دست دو تعبیه شده اند. از این رو توجه به نیازهای مشتری و هر چه ساده تر کردن کار برای مشتری در تار و پود دست دو تنیده شده است. با دست دو با اطمینان خرید و فروش کنید. اعتماد شما اعتبار ماست.

about dast2

تجربه خرید و فروشی امن

حس تلخ ریسک در خرید یا فروش کالای دست دوم، پیش از این همراه جدا نشدنی آن بود. بویژه اگر دو سمت معامله از یکدیگر فاصله داشته باشند تهدید دو چندان می شود. در دست دو شما هیچ هزینه ای را به صورت مستقیم به طرف مقابل پرداخت نخواهید نمود. تمام مبالغ به حساب شرکت "آراد فن آوران دست دو" با قید ضمانت واریز شده و در نهایت در صورت رضایت طرفین، وجه دریافتی به حساب فروشنده واریز خواهد شد. به همین جهت می توانید با اطمینان از دکمه خرید در صفحه هر آگهی استفاده نمایید.

about dast2

رتبه بندی کاربران

گلچین خریداران و فروشندگان متعهد، اولین قدم جهت دستیابی به فضایی مطمئن برای تجربه یک معامله شیرین است. ساز و کار خرید و فروش در دست دو به شکلی طراحی شده است که در طی مراحل آن، سطح تعهد واقعی کاربران، سطح اطمینان طرف مقابل را در پی خواهد داشت. امتیاز دهی و بازخورد هر طرف از معامله به طرف دیگر یکی از ابزار های سنجش میزان تعهد کاربران است.

about dast2

مرکز مشاوره تخصصی دست دو (رایگان)

نقطه کمال رشد خدمات دست دو، تاسیس مرکز مشاوره تخصصی خرید و فروش کالای دست دوم است. میخواهید کالای دست دوم خود را بفروشید و یا با مشخصات مورد نظر خود بدنبال کالای دست دوم جهت خرید می گردید؟ با مرکز مشاوره رایگان دست دو تماس بگیرید. مقایسه بین کالا ها و انتخاب آنها برای شما دشوار است؟ دست دو پرس، حاوی مطالبی اختصاصی و ارزشمند است که روزانه در حوزه خرید و فروش کالای دست دوم توسط کارشناسان این مرکز تولید می شوند.

about dast2

پیش خدمت دست دو

یکبار دیگر دور و بر خود را نگاه کنید حتما کالای دست دوم با ارزشی دارید که برای شما بلا استفاده است. اگر با وجود خدمات بالا زمانی را برای طی فرایند فروش و سرو کله زدن با مشتری را ندارید. کالای خود را رایگان به متخصصان فروش دست دو بسپارید تا به بهترین قیمت کالای شما را بفروشند. سرویس پیش خدمت برای اولین بار در ایران توسط دست دو ارائه می شود. برای اطلاعات بیشتر در مورد سرویس پیش خدمت دست دو و ثبت سفارش به صفه اختصاصی آن مراجعه کنید

about dast2

دستهای خالی پر از پاکی

شیرین ترین معامله، فروش به بزرگترین خریدار خوبی هاست. دست های پاک شما، پاسخ تمنای بی صدای نیاز آنهایی را که چشم انتظار خوبی ها هستند خالصانه و بی ادعا اعطا می کند تا شما بهترین عرضه کننده احسان باشید و آنها خریدار نیت شما. خیلی از کالاهایی که اکنون در اختیار دارید شاید برای شما ارزش چندانی نداشته باشد. ولی بسیارند کسانی که لبخند آرامش آنها وابسته ی همانهاست. اگر نیت احسان دارید، می توانید کالای خود را در دست دو به صورت رایگان ثبت کنید تا ما با هماهنگی با خیریه های معتبر کشور آنها را به دست نیازمندان برسانیم.

اینجا دست دو

با دست دو تماس بگیرید

021-88684717-88583491-88583492
info@dast2.com
سعادت آباد علامه جنوبی، خیابان 38 غربی، پلاک 41