قوانین و مقررات دست دو

سیستم امنیت محیط داد و ستد چیست؟

این مجموعه یک سیستم امتیاز دهی می باشد که براساس پارامتر های مختلف (در قسمت های بعدی تشریح می شود) امتیاز مشخصی به هر کاربر تخصیص می دهد. این سیستم باعث افزایش امنیت مبادلات اینترنتی در سایت دست دو می باشد.

هدف سیستم امتیاز دهی چیست؟

هدف از ایجاد این سیستم ایجاد امنیت مبادلات در فضای مجازی می باشد. هر کاربر برای خرید در سایت دست دو می تواند فروشندگان را ارزیابی نماید. این ارزیابی موجب می شود تا کاربر با اطمینان خاطر بیشتری از کاربران برتر خریداری نماید. این روند احتمال بروز مشکلات موجود در سیستم خرید و فروش اینترنتی را کاهش می دهد و کاربران با اطمینان خاطر بیشتری به امر خرید و فروش می پردازند.
سایت دست دو نیز امتیازات ویژه ای برای کاربرانی که امتیاز بیشتری دارند در نظر گرفته است. در دوره های مشخص دست دو پیشنهادات ویژه ای ارائه می دهد که هر کدام این پیشنهادات مختص کاربرانی با سطح امتیاز مشخصی می باشد. این پیشنهادات شامل کارت هدیه، تخفیف در خرید ها از جانب سایت دست دو، ارائه کالاهای فروشی از جانب دست دو برای فروش با تخفیف های ویژه می باشند.

منافع سیستم امتیاز دهی برای فروشندگان چیست؟

فروشندگانی که امتیاز بیشتری در سایت دست دو دریافت می نمایند به دلیل احراز هویت و اعتبار بیشتر، اطمینان خاطر بیشتری برای خریداران خواهند داشت و کالای آن دسته از فروشندگان در زمان کمتری فروش می رود. برای بسیاری از فروشندگان این زمان بسیار حیاتی و مهم می باشد که با استفاده از سیستم کاهش چشم گیری در این زمان خواهد شد.

دست آورد های این سیستم برای خریداران کالا چیست؟

یکی از اهداف اصلی این سیستم ایجاد اطمینان خاطر برای خریداران کالا می باشد. نگرانی اصلی موجود در خرید کالاهای کارکرده از کیفیت کالا و صحت توضیحات فروشنده می باشد. با استفاده از این سیستم کاربر می تواند خریدار می تواند کالای مورد نظر خود را از فروشندگان معتبر خریداری نمایند. خرید کالا از یک فروشنده معتبر احتمال وقوع مشکلات را کاهش می دهد. دست دو با استفاده از این سیستم امنیت بیشتری برای خریداران محترم ایجاد می نماید.

نحوه عملکرد سیستم امتیاز دهی چگونه می باشد؟

کاربر با انجام هر کدام از فعالیت های معرفی شده امتیاز مشخصی دریافت می نماید. بعضی از موارد موجود در جدول جهت احراز هویت کاربر می باشد. سایر فعالیت ها میزان اعتبار کاربر را در سایت مشخص می نماید. هر چه عملکرد کاربر در جمع آوری امتیازات بهتر باشد اعتبار و میزان اعتماد پذیری بیشتری کسب خواهد کرد. که این اعتبار موجب می شود خریداران با اطمینان خاطر بیشتری از وی خریداری نمایند.

# عنوان امتیاز توضیحات
1 شماره تلفن همراه 2  ----
2 شماره تلفن ثابت 2  ----
3 آدرس 4  ----
4 کد پستی 2  ----
5 دعوت دوستان بدون تاییده 1  ----
6 دعوت دوستان با تاییده 3  ----
7 عکس پروفایل 1  ----
8 اولین فروش 10  ----
9 دومین فروش 15  ----
10 سومین فروش به بعد 20  ----
11 اولین خرید 10  ----
12 دومین خرید 15  ----
13 سومین خرید به بعد 20  ----

 

سوالات متداول

  • چگونه شروع کنم؟
  • هر کاربر با ورود به حساب کاربری خود می تواند تعدادی از می تواند مراحل احراز هویت را انجام دهد و با ورود اطلاعات به جمع کاربران معتبر وارد شود. مراحل دریافت هر نوع امتیاز در جدول توضیحات و بخش مربوط به خود امتیاز توضیح داده شده است.

  • چگونه مشخصات فردی خود را در سایت ثبت کنم؟
  • پس از ورود به حساب کاربری خود با کلیک بر روی نام خود در سمت چپ نمایشگر و انتخاب ویرایش مشخصات از منوی باز شده می توانید مشخصات خود از قبیل افزودن عکس، شماره تلفن همراه، شماره تلفن ثابت، آدرس محل سکونت و کد پستی خود را وارد نمایید.

  • چگونه دوستان خود را دعوت کنم؟
  • در بخش منو های قسمت کاربری منویی با نام دعوت دوستان قرار دارد که با انتخاب آن شما وارد یک صفحه می شود که در آن تنها کافی است که آدرس ایمیل دوست خود را وارد نمایید. به این ترتیب وقتی دوستان شما با لینک ارسالی شما در سایت ثبت نام می نمایند به امتیازات شما افزوده شده و شما را یک قدم به پیشنهادات ویژه نزدیک تر می نماید.

  • از امتیازات مربوط به خرید و فروش چگونه استفاده کنم؟
  • این امتیازات زمانی که شما خرید یا فروشی از طریق سیستم معاملات دست دو استفاده نمایید برای شما لحاظ می شود.