سفارش تبلیغات در سایت دست دو واتساپ 09361508484

راهنمای سرویس پیشخدمت

چگونه برام میفروشید ؟

سرویس پیشخدمت، سرویس جدید و نوین دیگری از سایت دست دو میباشد که این سرویس توسط سایت دست دو برای اولین بار در ایران راه اندازی شده است. در این سرویس شما به دو روش بسیار ساده کالایی که تمایل به فروش آن را دارید را به کارشناسان حرفه ای دست دو میسپارید تا در اسرع وقت کالای شما توسط کارشناسان دست دو به فروش برسد. تبصره 1: فروش کالاها در این سرویس محمدو بوده و شامل تمامی کالاهایی که در سایت میتوانید به فروش برسانید نمیشود.

کالاهایی که میتوان با استفاده از سرویس پیشخدمت به فروش رساند شامل تلفن های همراه و هوشمند، تبلت و لپتاپ میباشد.

تبصره 2: در روند سرویس پیشخدمت، سایت دست دو با توجه به ارزش کالا و برخی پارامترهای مهم در کالاهای فوق الذکر، درصدی از مبلغ فروش کالا را به عنوان کارمزد از فروشنده کالا دریافت خواهد کرد.(جهت بدست آوردن مبلغ کارمزد کالای خود با کارشناسان دست دو تماس حاصل فرمایید)

تبصره 3: استفاده از روش های سرویس پیشخدمت به حساب کاربری شما ارتباط دارد. استقاده از روش اول که ثبت آگهی جدید میباشد نیازی به لاگین کردن نمی باشد و میتوانید از سیستم در هر شرایطی استفاده نمایید ولی استفاده از روش دوم که انتخاب از لیست آگهی های خود میباشد، باید ابتدا وارد حساب کاربر خود شده باشید که به طور کلی این گزینه در صفحه اصلی صفحه سرویس پیخدمت برای شما نمایان گردد و در غیر اینصورت این گزینه به شما نمایش داده نخواهد شد.

روش های درخواست سرویس پیشخدمت به شرح زیر میباشد:

روش 1 : ثبت آگهی جدیددر این روش باید نام خود را به عنوان کالای مدنظر خود برای فروش و شماره تماس جهت ارتباط با شما از جانب کارشناسان دست را وارد نموده و گزینه ثبت را کلیک نمایید. همین ! در ادامه منتظر تماس از جانب کارشناسان دست دو بمانید که در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و تمامی کارها و هماهنگی های لازم را در راستای شرکت در سرویس پیشخدمت را با شما فروشنده گرامی انجام خواهند داد.

 روش 2 : انتخاب از لیست آگهی هادر این روش شما میبایست وارد حساب کاربری خود شده باشید و در ادامه میتوانید از لیست آگهی هایی که تا کنون در سایت درج کرده اید و تا به حال به فروش نرفته است وهمچنین جز کالاهایی است که پیشتر گفته شده بود قرار داشت، با انتخاب هر یک از آنها درخواست استفاده از سرویس پیشخدمت برای آن کالا را به کارشناسان دست دو ارسال مینمایید و در ادامه منتظر تماس از جانب کارشناسان دست دو بمانید تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.