سفارش تبلیغات در سایت دست دو واتساپ 09361508484

راهنمای ثبت آگهی

چگونه ثبت آگهی کنم ؟ثبت آگهی در سایت دست دو به صورت رایگان و سریع میباشد و تنها دارای 1 مرحله میباشد. همچنین در پایان ثبت آگهی رایگان، کاربر میتواند در صفحه پروفایل خود آگهی خود را ویژه نماید.در ابتدای ثبت آگهی، کاربر نیازی به ثبت نام خود و یا ورود به صفحه کاربری ندارد و میتواند بلافاصله بعد از کلیک بر روی گزینه ثبت آگهی رایگان اقدام به ثبت آگهی خود کند. در ادامه در صفحه ثبت آگهی کاربر باید موارد زیر را به صورت اجباری وارد کند.انتخاب دسته بندی:با کلیک برروی گزینه انتخاب، یک کادر که شامل انواع دسته بندی موجود در سایت برای کاربر به نمایش گذاشته میشود و کاربر در راستای مشخص نمودن نوع کالای فروشی خود میبایست از کادر دسته بندی، نوع کالای خود را مشخص نماید. بعد از انتخاب دسته بندی، کادر مربوطه به صورت اتوماتیک انتخاب شده و بسته میشود.عنوان آگهی :در این فیلد، کاربر باید عنوان آگهی خود را وارد نماید. عنوان انتخاب شده توسط کاربر در نمایش اولیه آگهی به همراه عکس در صفحات سایت به نمایش گذاشته میشود، بنابراین عنوان به صورت کوتاه و مختصر و درعین حال بیانگر اطلاعات اصلی کالای فروشی کاربر باید باشد.قیمت :فیلد قیمت همانطور که از اسم آن مشخص است بیانگر قیمت فروشی کالای مدنظر کاربر میباشد. وارد کردن قیمت در ثبت آگهی اجباری نمیباشد و در صورتیکه کاربر قیمت وارد نکند و اقدام به ثبت آگهی کند، آگهی به قیمت توافقی در سایت ثبت میشود و همچنین قابلیت خرید وفروش آنلاین برای اینگونه کالاها حذف میشود. بنابراین توصیه میشود که در راستای فروش بهتر و راحت تر کالا، قیمت کالا را وارد نمایید.استان، شهر و محله :در نمای اولیه کاربر تنها فیلد استان را مشاهده میکند و انتخاب استان توسط کاربر اجباری میباشد. در ادامه بعد از اینکه کاربر استان را انتخاب میکند، فیلد شهر نمایش داده میشود و کاربر موظف است شهر مدنظر خود را انتخاب نماید و بعد از انتخاب شهر، در صورتیکه محله های آن شهر وجود داشته باشد فیلد محله برای کاربر نشان داده میشود و کاربر باید محله را هم انتخاب نماید.تلفن همراه :در این فیلد، کاربر حتما باید شماره همراه خود را وارد نماید، چرا که در ادامه و بعد از ثبت آگهی برای شماره انتخاب شده یک کد تاییدیه ارسال میشود که کاربر باید آنرا در فیلد مربوطه که در ادامه توضیح خواهیم داد وارد نماید. پس کاربر باید در وارد کردن شماره همراه خود دقت کافی را داشته باشد.تصاویر :در کادر تصاویر، زمانی که کاربر بر روی کادر کلیک مینماید، میتواند عکس های مدنظر خود را آپلود نماید. وارد کردن عکس برای آگهی ها اجباری نبوده ولی نمایش عکس برای فروش کالا بسیار موثر بوده و احتمال فروش کالا را تا 80 درصد بالا میبرد . بنابراین توصیه میشود که کاربر حتما عکس های باکیفیت و واضحی را برای کالای فروشی خود وارد نماید.توضیحات :در این کادر، کاربر میبایست اطلاعات دقیقتر و بیشتری را از کالای فروشی خود وارد نماید، وارد کردن توضیحات همانند عکس، تاثیر به سزایی در شفاف سازی کالای فروشی و همچنین فروش کالا میشود.انتخاب نحوه معامله :نحوه معامله در ثبت آگهی دست دو به دو صورت کلی میباشد که توضیحات آنها به شرح زیر است :
  • سیستم خرید و فروش امن دست دو:همانطور که در صفحه ثبت آگهی، توضیح مختصری از هریک از روش های معامله قرار داده شده است، توصیه اکید ما به کاربران، انتخاب این روش از معامله میباشد. چرا که این روش، روشی امن برای معامله کالاهای دست دوم و نو میباشد. لازم به ذکر است در صورتیکه کاربر این روش از برای معامله انتخاب نماید، گزینه خرید آنلاین برای کالای او در سایت فعال میشود و خریداران میتوانند کالا فروشنده را به صورت آنلاین خریداری نمایند. برای توضیحات دقیق تر و چگونگی روش کار با سیستم معامله امن دست دو کلیک نمایید.
  • ثبت آگهی به صورت نیازمندیدر صورتیکه کاربر از این روش معامله استفاده نماید، قابلیت خرید آنلاین برای کالا فروشی کاربر برداشته میشود و فروشنده نمیتواند به صورت آنلاین و امن کالای خود را به فروش برساند و همچنین مسئولیتهای اتفاقات شامل این روش از خرید و فروش کالا کاملا بر عهده فروشنده میباشد. در نهایت و بعد از وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در راستای ثبت آگهی توسط فروشنده کالا، کاربر باید بر روی گزینه ثبت آگهی کلیک نماید تا ثبت آگهی با موفقیت به پایان برسد.در پایان توصیه میشود، در راستای جلوگیری از هرگونه سو استفاده و کلاهبرداری، قوانین و مقررات سایت دست دو را مطالعه فرمایید. همچنین میتوانید برای چگونگی ویژه سازی آگهی و راهنمایی در راستای خرید و فروش آنلاین از لینک های زیر استفاده نمایید. راهنمای ویژه سازی آگهیراهنمای خرید و فروش امن کالا